SZYBKI KONTAKT


TELEFONY POLSKA ANGLIA

[PL] +48 608 566431

[EN] +44 7494 361 595

Email: biuro@evobus-anglia.pl

REZERWUJ PRZEJAZD

Please wait...

Busy do Anglii z EvoBus

Potrzebujesz zarezerwować busa do Anglii? A może podróżujesz często na trasie Polska Anglia? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Evobus busy do Anglii to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących. Zajmujemy się międzynarodowym przewozem osób w systemie door to door. Jak działa usługa z pod adresu pod adres? Rezerwując przejazd masz pewność, że kierowca przyjedzie pod ustalone podczas rezerwacji miejsce i dowiezie na wskazany adres. Tanie busy do Anglii kursują kilka razy w tygodniu: busy do Anglii (poniedziałek i czwartek), busy do Polski (środa i sobota). Początek trasy to Zamość, następnie przejeżdżamy przez większość polskich i angielskich miejscowości, np. Lublin-Londyn, Zamość-Southampton, Katowice-Bognor Regis, Kraśnik-Portsmouth, zobacz więcej: trasę busów do Anglii i Polski.

Na pokładzie samochodu kawa i herbata dla każdego gratis. Wygodne, klimatyzowane wnętrze, komfortowe siedzenia, podczas podróży można oglądać filmy na DVD, dla każdego pasażera bezpłatny internet WiFi oraz możliwość ładowania sprzętu elektronicznego dzięki gniazdkom 220-230V. Busy są 7-io osobowe. Nie wozimy papierosów, alkoholu i innych artykułów mogących znacznie wydłużyć czas podróży. Cena biletu busa do Anglii uzależniona jest od ilości rezerwacji w danym terminie. Z nami pojedziesz najtaniej. Zazwyczaj cena za przejazd nie przekracza 350 zł lub 70£. Cena biletu przeliczana jest zawsze wg średniego kursu NBP w dniu jego zakupu.

TELEFONY DO POTWIERDZENIA REZERWACJI
[PL] +48 608 566 431 

ZAREZERWUJ BUSA DO ANGLII LUB POLSKI

ZAREZERWUJ PRZEJAZD ONLINE O DOWOLNEJ PORZE

Następnie potwierdź swoją rezerwację telefonicznie w przeciągu 12h. Brak potwierdzenia rezerwacji w ciągu 12h automatycznie ją anuluję.

Please wait...