BUSY DO ANGLII

Busy do Anglii
– co musisz wiedzieć?

Zapoznaj się uważnie z informacjami na stronie. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Dni wyjazdu do Anglii

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu


Email: biuro@evobus-anglia.pl

busy do Anglii

Busy do Anglii w pigułce

Na rynku jest wiele firm zajmujących się przewozem osób do Anglii, jednak abyś był w pełni usatysfakcjonowany ze swojego wyboru powinieneś postawić na pewnego przewoźnika jakim jest Evobus. Jesteśmy legalną firmą i gwarantujemy Ci pełne ubezpieczenie podczas podróży. U nas nie ma miejsca na potknięcia, każda trasa jest szczegółowo opracowana i zaplanowana. Pasażerów traktujemy indywidualnie, przyjedziemy po Ciebie i bagaż pod adres wskazany przy rezerwacji i dowieziemy w ustalone miejsce. Jesteśmy w stałym kontakcie, przed przyjazdem poinformujemy Cię o dokładnej godzinie naszego przybycia. Cenimy Twój czas i zależy nam, aby każda podróż przebiegła przyjemnie i sprawnie.

Zrelaksuj się w podróży! Tak to możliwe!  Zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo. Evobus stale czuwa nad tym, abyś Ty w podróży do Anglii mógł odpocząć. Rezerwuj busy z Polski do Anglii, spakuj się i czekaj na nasz telefon i przyjazd. Zabierzemy Cię spod drzwi domu nowym busem marki Mercedes z pełnym wyposażeniem i wygodnymi siedzeniami.  Nasi kierowcy pomogą Ci się spakować i usadowić na miejscu. Zapewniamy dostęp do internetu i prądu, klimatyzację, radio, odtwarzacz DVD i przyjemną atmosferę. Nie martw się o nic, podróżujesz bez przesiadek i z najlepszymi, wykwalifikowanymi kierowcami. Korzystaj z wolnej chwili, nadrób zaległości w literaturze i filmie, nawiąż nowe znajomości. Nie czekaj, wybierz termin i zarezerwuj przejazd. Ciesz się komfortową podróżą w małym gronie.

Dlaczego busy do Anglii z Evobusem?

Jesteśmy profesjonalną firmą, a swoją ofertę kierujemy do wszystkich podróżujących na trasie Polska Anglia. Wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i komfort, jednocześnie stworzyliśmy ofertę w niewygórowanej cenie, na którą może pozwolić sobie każdy. W podróż zabieramy nowymi dobrze wyposażonymi samochodami. Nasze busy do Anglii są dostosowane do długich podroży, posiadają wszystko, co niezbędne w trasie od klimatyzacji po ekspres do kawy. Dzięki naszym busom do Anglii podróż przestaje być męcząca i stresująca. Twoje zadowolenie z usług jest naszym priorytetem.

REZERWACJA BUSA DO ANGLII

Potwierdź rezerwację telefonicznie pod nr +48 734 669 669 w ciągu 12 h

Please wait...