BUSY DO ANGLII

Busy do Anglii z wielu lokalizacji w Polsce, bez paczek przejazd door 2 door

Busy do Anglii
– co musisz wiedzieć?

Zapoznaj się uważnie z informacjami na stronie. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Dni wyjazdu do Anglii

Poniedziałek
Czwartek

Rezerwacja przejazdu

+48 728 276 726
Email: biuro@evobus-anglia.pl

busy do Anglii

Busy do Anglii w pigułce

Na rynku jest wiele firm zajmujących się przewozem osób do Anglii, jednak abyś był w pełni usatysfakcjonowany ze swojego wyboru powinieneś postawić na pewnego przewoźnika jakim jest Evobus. Jesteśmy legalną firmą i gwarantujemy Ci pełne ubezpieczenie podczas podróży. U nas nie ma miejsca na potknięcia, każda trasa jest szczegółowo opracowana i zaplanowana. Pasażerów traktujemy indywidualnie, przyjedziemy po Ciebie i bagaż pod adres wskazany przy rezerwacji i dowieziemy w ustalone miejsce. Jesteśmy w stałym kontakcie, przed przyjazdem poinformujemy Cię o dokładnej godzinie naszego przybycia. Cenimy Twój czas i zależy nam, aby każda podróż przebiegła przyjemnie i sprawnie.

Zrelaksuj się w podróży!

Tak to możliwe!  Zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo. Evobus stale czuwa nad tym, abyś Ty w podróży do Anglii mógł odpocząć. Rezerwuj busy z Polski do Anglii, spakuj się i czekaj na nasz telefon i przyjazd. Zabierzemy Cię spod drzwi domu nowym busem marki Mercedes z pełnym wyposażeniem i wygodnymi siedzeniami.  Nasi kierowcy pomogą Ci się spakować i usadowić na miejscu. Zapewniamy dostęp do internetu i prądu, klimatyzację, radio, odtwarzacz DVD i przyjemną atmosferę. Nie martw się o nic, podróżujesz bez przesiadek i z najlepszymi, wykwalifikowanymi kierowcami. Korzystaj z wolnej chwili, nadrób zaległości w literaturze i filmie, nawiąż nowe znajomości.

Dlaczego busy do Anglii z Evobusem?

Jesteśmy profesjonalną firmą, a swoją ofertę kierujemy do wszystkich podróżujących na trasie Polska Anglia. Wyjątkowo dbamy o bezpieczeństwo i komfort, jednocześnie stworzyliśmy ofertę w niewygórowanej cenie, na którą może pozwolić sobie każdy. W podróż zabieramy nowymi dobrze wyposażonymi samochodami. Nie zabieramy przesyłek, jeżeli chcesz wysłać paczkę do Anglii busem chętnie polecimy Ci serwis partnerski. Nam zależy na krótkim czasie podróży dla każdego pasażera. Dwóch kierowców na zamianę prowadzi samochód unikając w ten sposób przemęczenia i nadmiernego ryzyka. Nasze busy do Anglii są dostosowane do długich podroży, posiadają wszystko, co niezbędne w trasie od klimatyzacji po ekspres do kawy. Dzięki naszym busom do Anglii podróż przestaje być męcząca i stresująca. Twoje zadowolenie z usług jest naszym priorytetem.

REZERWACJA BUSA DO ANGLII

Potwierdź rezerwację telefonicznie pod nr +48 728 276 726 w ciągu 12 h

Proszę czekać ...