BUSY Z ANGLII DO POLSKI

Co musisz wiedzieć o
busach z Anglii do Polski?

Zapoznaj się uważnie z informacjami na stronie. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Dni wyjazdu do Polski

Środa
Sobota

Rezerwacja przejazdu

Tel. +48 728 276 726

Email: biuro@evobus-anglia.pl

busy z Anglii do Polski

Przewóz osób z Anglii do Polski w pigułce

Planując podróż busem z Anglii do Polski istotne jest dokonanie najlepszego wyboru przewoźnika. Pewnie zastanawiasz się dlaczego właśnie Evobus? Jesteśmy pewną firmą z doświadczeniem w branży przewozowej. Oferujemy kompleksową usługę w systemie Door to Door. Spośród reszty firm na rynku wyróżnia nas rzetelność i dokładność. Każdy wyjazd to dla nas nowe wyzwanie, dlatego dopracowujemy i planujemy go indywidualnie. Stawiamy na jakość i szybkość usługi. Zależy nam na tym, aby każda podroż przebiegała sprawnie i bezpiecznie. Zajmujemy się przewozem ludzi nie paczek, dzięki temu unikamy dodatkowych postojów i zaoszczędzamy sporo czasu. Wybierz najlepszy przewóz osób Polska Anglia.

Bezpieczeństwo podróży to priorytet

Posiadamy nowe samochody, które kontrolujemy i serwisujemy systematycznie. Wszystkie siedzenia w naszych busach posiadają pasy bezpieczeństwa. W naszej firmie jeżdżą tylko doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Każdy samochód posiada wbudowany ogranicznik prędkości i nie przekracza 130km/h. Staramy się, abyś Ty mógł spokojnie podróżować. Sprawdź listę miast i zarezerwuj busa. Kursujemy kilka razy w tygodniu, z pewnością wybierzesz termin odpowiedni dla siebie. Sprawdź nasze promocje i oszczędzaj. Tanie bilety do Polski z Evobusem specjalnie dla Ciebie. W cenie biletu duży bagaż. Nie czekaj, zamów busa na trasie Polska Anglia, my zajmiemy się resztą. Podróżuj z nami i przekonaj się o jakości oferowanych przez nas usług.

Dlaczego busy z Anglii do Polski z Evobusem?

Jesteśmy doświadczoną firmą, znamy dobrze trasę i podróżujemy tylko drogami szybkiego ruchu. Każda trasa jest przez nas dokładnie zaplanowana, dzięki temu podróże z nami są szybkie i sprawne. Busy z Anglii do Polski wyjeżdżają z wielu miast, wystarczy sprawdzić w zakładce trasa busów Polska Anglia na naszej stronie lub zadzwonić do nas po dokładne informacje.  Jeździmy nowymi busami z pełnym wyposażenie, dzięki temu podróże z nami są komfortowe i przyjemne. Zarezerwuj bilet i poznaj jakość naszych usług.

REZERWACJA BUSA Z ANGLII DO POLSKI

Potwierdź rezerwację telefonicznie pod nr +48 728 276 726 w ciągu 12 h

Proszę czekać ...