Jakie busy do Anglii mamy jeszcze w ofercie?

Evobus w szczególności współpracuje z marką MikeBus busy do Anglii z Polski. To jedyny przewoźnik obok Enterbusa, który pozwala nam logistycznie przyśpieszyć podróż. Dla każdego pasażera ważna jest cena, komfort i czas podróży. We wszystkich tych kwestiach mamy wspólny cel. Współpraca w kwestii przewozów Polska Anglii opiera się głównie na ujednoliceniu standardu świadczonych usług. Wybierając firmę Evobus, Enterbus czy MikeBus mają Państwo pewność, że podróżują zawsze z pewnym transportem na trasie Polska Anglia.

Jak busy z Polski do Anglii kursują?

W celu ujednolicenia dni wyjazdu busy z Polski do Anglii kursują w każdy poniedziałek i czwartek. Usługa transportowa oferowana jest zawsze z adresu pod adres bez dodatkowych kosztów. Dla ujednolicenia cen wprowadziliśmy 3 strefy cenowe:

  • Busy do Anglii Strefa A – 350 zł. Obejmuje Londyn i okolice +100 km
  • Przewóz osób do Anglii Strefa B – 400 zł. Obejmuje odległość od Londynu maks 250 km
  • Bus Polska Anglia Strefa C – 450 zł. Obejmuje odległość od stolicy UK maks 400 km

Busy z Anglii do Polski kursują w środy i soboty. Rezerwacja prowadzona jest na kilka metod. Przewóz osób można rezerwować telefonicznie, online lub przez SMS. Możesz kupić bilet online na daną strefę korzystając ze strony Anglia Polska Busy.

Jakie busy do Anglii?

Paczki do Anglii i przeprowadzki

Wysyłaj przesyłki do Anglii za naszym pośrednictwem. Oferujemy transport bagaży, paczek, rowerów, mebli, AGD i RTV door to door. Każdą przesyłkę dostarczamy w usłudze kurier, niezależnie czy obsługuje ją EvoBus, EnterBus czy MikeBus. Zgłoś przesyłkę na każdej ze stron i ciesz się szybką realizacją zlecenia.

Przeprowadzki Anglia Polska

Przeprowadzki to jedna z topowych usług świadczonych przez nasze konsorcjum. Oferujemy przeprowadzki Anglia Polska w cenie już od 750 zł. Pakujemy i przewozimy meble, sprzęt RTV i AGD, rowery oraz inne przedmioty. Nasz transport jest ubezpieczony, a więc nie muszą martwić się Państwo powstałymi ewentualnym szkodami.